ממליצים

a_DSC0423 (Large)

כנסו לסקר הלקוחות שבוצע ע"י חברת "מידרג"

גלעד חממי היקר
בבואנו לתכנן ולעצב מחדש את חדרי המלון חיפשנו אדריכל שיתחבר לעולם התיירות ולעולם העיצוב כאחד, חיפשנו רבות את האדריכל שיביא איתו הן את המקצועיות והן את האישיות. בסופו של תהליך ולאחר ששיפצנו ועיצבנו יחד שתי קומות במלון, אנחנו רוצים להודות לך על היחס החם והמסור, על רעיונות יצירתיים ומעוררי השראה, על חשיבה על פרטים קטנים וחשיבה לטווח הרחוק. אין ספק שמאות תיירים מרוצים בשנה יכולים להעיד על שביעות הרצון מהעיצוב המרשים והמודרני.
שוב תודה מקרב לב-
הנהלת מלון "פארק" נתניה

גלעד האדריכל
לבנות בית מחדש זה דבר לא פשוט, זה הרי ידוע וברור לכולם. אולם בזכותך תהליך התכנון של ביתנו החדש היה נעים, מהנה ומקצועי. תודה על שהבנת את הרצונות והשאיפות שלנו ודאגת להתאים את תכנון הבית לצרכים שלנו. תהליך הליווי שלך במהלך שלבי הבנייה היה מקצועי וחשוב.
כיום, לאחר שנכנסנו כבר לביתנו אנו מעריכים את העבודה המקצועית שעשית ואת הדאגה לכניסת אור ואוויר לחללי הבית.
עלה והצלח
משפחת נחום, רמת השרון.

גלעד חממי
ברצוננו להוקיר את עבודתך ומסירותך בתכנון משרדי החברה שלנו.
הצלחת ליצור אווירה מתקדמת ומודרנית ומאידך לשמור על הקיים, התרשמנו מאוד מהידע המקצועי ומהשליטה בחוקי הבניה הקבועים בחוק. יצקת למשרדינו משב רוח רענן , צעיר ומתחדש וזאת תוך עמידה עלך התקציב שהיה ברשותנו לצורך ביצוע השיפוץ. ואיך אפשר לשכוח את החיוך התמידי והרוגע שהקרנת בכל שלבי הביצוע (והיו שלבים מלחיצים..) , מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך ומקווים שעוד נעבוד יחד בהמשך .
בברכה
הנהלת Trust Electronics Itd, יהוד.